DziałaniA

kontaktenglishmenu

spotkawiE

To spotkanie kościoła w kawiarni, które odbywa się w jedną środę w miesiącu. W tym czasie można napić się dobrej kawy, lepiej się poznać, trochę pośmiać, a przede wszystkim spędzić miło czas!

M&M

"Mocni i Mężni" - to spotkania dla mężczyzn, stworzone by stawiać wyzwania godne facetów. Poprzez świetne wydarzenia, wspólne modlitwy, interesujących gości i niesamowitą inspirację chcemy pokazać, że mężczyźni mogą się stać dokładnie takimi, jakimi Bóg zamierzył, żeby się stali. Jozue 1;6 "Bądź mężny i mocny"

spotdomY

To nasze spotkania w małym gronie, które odbywają się w domach, a podczas których rozmawiamy o naszym życiu, Bogu, relacjach i zachęcamy się, by stawać się lepszymi ludźmi. Kościół to ludzie, kościół to rodzina, dlatego chcemy budować silne więzi i być dla siebie wzajemnie zachętą i wsparciem, a spotkanie w mniejszym gronie jest najlepszą ku temu okazją.

SpotDOMY odbywają się co drugą środę w miesiącu w kilku lokalizacjach.

MaszynowniA

Wszystkie działania muszą mieć odpowiednie paliwo, bez którego nie można funkcjonować.Dlatego raz w miesiącu spotykamy się wszyscy, aby się modlić.
Maszynownia, to czas kiedy razem szukamy Boga i oddajemy Mu w modlitwie nasze działania.

Dna

Każda organizacja tak, jak żywe organizmy, posiada DNA. Poprzez spotkania DNA chcemy pomóc Ci zrozumieć, co sprawia, że jesteśmy tym, kim jesteśmy i dlaczego robimy to, co robimy.
DNA to kilka spotkań, na których możesz dowiedzieć się jaka jest nasza wizja, nasze podstawowe wartości, czy kultura.

WierzĘ

To cykl spotkań, które dotyczą podstaw chrześcijaństwa. Ich celem jest zbudowanie solidnego fundamentu naszej wiary i są przeznaczone dla wszystkich, którzy podejmują decyzję zostania naśladowcą Jezusa.

Kdm dzieciakI

To zajęcia dla dzieci podczas niedzielnego nabożeństwa. Chcemy, aby dzieci zawsze czuły się częścią kościoła, aby poznawały Boga i rozwijały swoją z Nim relację.

cZekoladA

Czekolada łączy wszystkie dziewczyny, kobiety i panie. W naszym wydaniu to wspólne marzenia i działania, to poznawanie się i osiąganie pełni potencjału, jaki Bóg dał każdej z nas. To miejsce bezpieczne, bo możemy być sobą i uczyć się siebie, ale jednoczesnie niebezpieczne, bo będziemy się zmieniać, stawać większymi i lepszymi, aby zmieniać świat, w którym żyjemy i budować Boże Królestwo.

Pracownia

To spotkanie dla wszystkich osób zaangażowanych oraz tych, którzy chcą się zaangażować. Spotykamy się raz w miesiącu, aby się inspirować, rozciągać, stawiać sobie wyzwania i rozwijać dany nam przez Boga potencjał.

KDM Młodzież

To pełna pasji i entuzjazmu grupa młodzieży naszego kościoła. Idziemy do przodu, realizując swoje marzenia, pełni odwagi i siły, zmieniając świat, który jest wokół nas. Wszystko co robimy, wypływa z naszego serca i naszej relacji z Bogiem. Spotkania odbywają się w piątek.

KDM Studenci

Spotkania dla studentów, na których się inspirujemy, motywujemy i zachęcamy do działania.

aKaDeMia

Jest to nasza półtoraroczna szkoła biblijna, przeznaczona dla wszystkich tych, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę ale przede wszystkim swoją relację z Bogiem.

Niedziela, godz: 11.00
email: info@koscioldlamiasta.pl
adres korespondencyjny:
Kościół Dla Miasta Krakowa
ul. Berka Joselewicza 28
Wsparcie

Nr konta bankowego:

Jeśli chcesz przekazać darowiznę na rzecz
Kościoła Dla Miasta Kraków możesz
skorzystać z tego formularza (dotpay.pl)
lub przez PayPal: info@koscioldlamiasta.pl

Kwota:   PLN