To normalne w życiu każdego chrześcijanina, by zadawać pytania, szczególnie w trakcie świadomej i intensywnej podróży z Bogiem. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz razem z innymi zadawać pytania na temat Biblii i szukać na nie odpowiedzi, to ten kurs jest właśnie dla ciebie. Bądź z nami, śledź na bieżąco media społecznościowe, a już niedługo pojawi się więcej szczegółów na temat tego kursu.  Pierwsze spotkanie planowane jest na 15 października.

Czytaj więcej:

Wydarzenia

Dwa nabożeństwa w niedzielę

Od 25 października w każdą niedzielę będą odprawiane dwa nabożeństwa. Pierwsze o godz. 10:00, drugie o godz. 11:30. Transmisja on-line będzie nadawana od godz. 11:25.

Podróż RAZEM: edycja męska

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu “Podróż RAZEM: edycja męska”, w którym głównym mówcą będzie pastor Michał Włodarczyk. Spotkanie odbędzie się w sobotę 10 października w godzinach 16:00-18:00 w budynku kościoła.

Akademia

Od 9 października rusza kurs Akademia. Będzie to miejsce do głębszego zanurzenia się w Słowo Boże, służbę i relację z Panem Bogiem. Masz pytania? Pisz: info@koscioldlamiasta.pl.