MisjE

kontaktenglishmenu

MisjE

Jako kościół chcemy działać na wielu płaszczyznach, pomagając tam, gdzie możemy, jednocześnie realizując marzenia i zdolności, jakimi obdarzył nas Bóg.
Nie chcemy ograniczać się do działań w ramach kościoła czy tylko lokalnych. Marzymy o zakładaniu nowych kościołów w innych miejscach w Polsce oraz zagranicą. Chcemy też wspierać działania innych poprzez pracę misyjną oraz docierać do konkretnych grup społecznych.

Projekt Uganda

Jako kościół angażujemy się w pomoc pastorowi Davidowi i Anett Busobozi w miejscowości Kyenjojo [czendżodżo] w Ugandzie, którzy prowadzą Burden Bearers Orphan's Care - organizację pomagającą osieroconym dzieciom oraz dom dziecka.
Raz w roku planujemy wyjazdy misyjne z praktyczną pomocą dla tego domu oraz pracy prowadzonej przez Burden Bearers. Co roku zbieramy również środki na konkretne cele, jak wybudowanie studni, czy wybudowanie i wyposażenie kuchni i jadalni dla domu dziecka.

Red Frogs

Red Frogs to program, który powstał w Australii, a który ma na celu służenie studentom i oferowanie im pomocy w kluczowych dla nich latach.
Misją Red Frogs jest stworzenie bezpiecznego środowiska i alternatywy dla studentów lokalnych uczelni. Polega to na obecności zespołów Red Frogs podczas imprez studenckich, koncertów i organizowaniu „stref odpoczynku”, gdzie studenci są zachęcani, żeby bawić się bezpiecznie.
W miejscach tych zapewniamy wodę oraz coś słodkiego. Naszą obecnością chcemy wspierać tworzenie pozytywnego i bezpiecznego środowiska.

Kościół dla Miasta: Kraków jest partnerem programu Red Frogs w Krakowie.

Misja KrajowA

Kościół dla Miasta wspiera działania Misji Krajowej Kościoła Zielonoświątkowego, która zajmuje się zakładaniem nowych kościołów w Polsce i nie tylko.
Misja prowadzi projekty, które przygotowują misjonarzy do pracy zakładania kościołów.
W Polsce jest ponad 700 miast, w których nie ma żadnego ewangelicznego kościoła, do tego dochodzą dziesiątki tysięcy miasteczek i wiosek. Cieszymy się, że możemy wspierać taką wspaniałą pracę.

Wierzymy, że kościół jest nadzieją dla tego świata, odpowiedzią na potrzeby ludzi.

Pragniemy, aby w najbliższych latach w naszym kraju powstały setki nowych, zdrowych, pełnych pasji i obecności Bożej kościołów.

Więcej informacji o działaniach Misji Krajowej na stronie www.misjakrajowa.kz.pl

Niedziela, godz: 11.00
email: info@koscioldlamiasta.pl
adres korespondencyjny:
Kościół Dla Miasta Krakowa
ul. Berka Joselewicza 28
Wsparcie

Nr konta bankowego:

Jeśli chcesz przekazać darowiznę na rzecz
Kościoła Dla Miasta Kraków możesz
skorzystać z tego formularza (dotpay.pl)
lub przez PayPal: info@koscioldlamiasta.pl