Kościół dla Miasta: Kraków

Kościół dla Miasta to kościół stworzony z myślą o Tobie. Naszym pragnieniem jest pokazać Ci, że Bóg którego znamy z Biblii, jest niezmiennie tym samym pełnym miłości, mocy i pasji Bogiem, któremu zależy na Tobie i który ma dla Ciebie cudowne plany. Wierzymy, że kościół to nie instytucja, nie organizacja, ale kościół to ludzie, którzy wspólnie przeżywają niesamowite życie dla chwały Najwyższego Boga.

Kościół dla Miasta to ludzie pełni pasji i miłości do Boga i ludzi, którzy wierzą w to, że razem możemy zmienić świat, w którym żyjemy. Nasze marzenia realizujemy poprzez różnorodne formy działania zarówno lokalnie, jak i międzynarodowo.

Kochamy Boga, kochamy ludzi, zmieniamy nasz świat

Ponieważ kochamy Boga, chcemy aby ludzie poznawali Go i żyli zwycięskim życiem, gdyż Jezus zwyciężył śmierć i grzech, a wiara w Niego daje nam zwycięstwo nawet w obliczu przeciwności. Jesteśmy kościołem, który przyjmuje nowe życie z Jezusem z entuzjazmem, pasją i oczekiwaniem.

Ponieważ kochamy ludzi, chcemy ich wysyłać w podróż życia zgodnie z danym im przez Boga przeznaczeniem. Budujemy duży kościół, ponieważ wierzymy, że Bóg powołuje nas do zdobywania wielu ludzi.

Chcemy zmieniać nasz świat, ponieważ wierzymy, że kościół ma być jak światło w ciemności, przynosić pomoc i dawać nadzieję tam, gdzie jej nie ma. Chcemy mieć wpływ lokalny, krajowy i międzynarodowy, oraz wyposażać i uzdalniać ludzi do zmieniania rzeczywistości.

Kościół dla Miasta: Kraków jest częścią Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce.

Pastor Zibi i Magda Marzec

Pastor Zbyszek i Magda Marzec założyli i prowadzą Kościół dla Miasta: Kraków od 2009 roku.

Ich marzeniem jest tworzyć kościół na miarę 21 wieku, będący odpowiedzią na potrzeby współczesnego człowieka. Pragną, aby ludzie odkrywali łaskę i miłość Boga w swoim codziennym życiu i mogli się cieszyć błogosławieństwem i pełnią, które obiecał nam nasz dobry Bóg.

Zbyszek i Magda od 15 lat są zaangażowani w pracę zakładania nowych kościołów w Polsce. Od 2004 roku są częścią zespołu Misji Krajowej Kościoła Zielonoświątkowego. W ramach tego zespołu szkolą misjonarzy oraz prowadzą projekty zakładania nowych kościołów.

Przez wiele lat byli zaangażowani w pracę z młodzieżą. Zbyszek był częścią DM - krajowej służby młodzieżowej Kościoła Zielonoświątkowego. W tym okresie był inicjatorem i pionierem zagranicznych wyjazdów misyjnych, organizował misje na Ukrainę, Litwę, Bialoruś, do Niemiec, Francji, Anglii oraz Czech.

Zbyszek i Magda początkowo współorganizowali, a następnie organizowali konferencję dla młodzieży Radykalni, której owocem są setki młodych ludzi, którzy postanowili radykalnie żyć dla Boga.

Niedziela, godz: 11.00
email: info@koscioldlamiasta.pl
adres korespondencyjny:
Kościół Dla Miasta Krakowa
ul. Berka Joselewicza 28
Wsparcie

Nr konta bankowego:

Jeśli chcesz przekazać darowiznę na rzecz
Kościoła Dla Miasta Kraków możesz
skorzystać z tego formularza (dotpay.pl)
lub przez PayPal: info@koscioldlamiasta.pl

Kwota:   PLN