Zapraszamy do udziału w wydarzeniu “Podróż RAZEM: edycja męska”, w którym głównym mówca będzie pastor Michał Włodarczyk. Spotkanie odbędzie się w sobotę 10 pazdziernika w godzinach 16:00-18:00 w budynku kościoła.
“Podróż RAZEM: edycja męska” jest spotkaniem przeznaczonym dla mężczyzn, którzy chcą stawać się lepszą wersją samych siebie w każdej dziedzinie życia: rodzinie, pracy lub służbie w kościele. Wierzymy w kluczową rolę mężczyzn w budowaniu potężnego Królestwa Bożego tu na ziemi. Wierzymy, że zostaliśmy wyposażeni we wszystko, co niezbędne do prowadzenia mądrego i odważnego życia, pełnego przygody, które przeżywamy razem.
Potrzebujemy znać liczbę uczestników dla celów organizacyjnych.

Dwa nabożeństwa w niedzielę

Od 25 października w każdą niedzielę będą odprawiane dwa nabożeństwa. Pierwsze o godz. 10:00, drugie o godz. 11:30. Transmisja on-line będzie nadawana od godz. 11:25.

Kurs Alpha

Jeśli masz pytaniana temat wiary i Biblii oraz chcesz szukać na nie odpowiedzi, to zapraszamy na kurs Alpha. Śledź na bieżąco ogłoszenia, a już wkrótce pojawi się więcej szczegółów.

Akademia

Od 9 października rusza kurs Akademia. Będzie to miejsce do głębszego zanurzenia się w Słowo Boże, służbę i relację z Panem Bogiem. Masz pytania? Pisz: info@koscioldlamiasta.pl.