Being Present | Magda marzec | KDM English

KDM English Service

Akademia

Od 9 października rusza kurs Akademia. Będzie to miejsce do głębszego zanurzenia się w Słowo Boże, służbę i relację z Panem Bogiem. Masz pytania? Pisz: info@koscioldlamiasta.pl.

Nabożeństwo on-line

Nabożeństwa w naszym kościele rozpoczynają się o godzinie 11:00. Dla osób, które nie mogą dołączyć, prowadzimy transmisję on-line na naszym kanale YouTube i pod adresem https://live.koscioldlamiasta.pl.

Najbliższe nabożeństwo

Niedziela – pyszne śniadanie w kawiarni SPOTKAWIE, relacje, wspólne uwielbienie, Boże Słowo, modlitwa, dużo radości. To wszystko czeka na Was już w najbliższą niedzielę w KDM. Do zobaczenia z samego rana.

Spotdomy

I znów tydzień spotkań w ramach SpotDOMów. Niech to będzie owocny czas w naszych rodzinach, w naszych relacjach z Bogiem i ludźmi.

Czekolada

Drogie panie i dziewczęta – zapraszamy Was na wspólne świętowanie Dnia Kobiet 15 marca o godzinie 17:00. Będzie wyjątkowo, bądźcie z nami!

Niedziela z gościem

W najbliższą niedzielę 8 marca słowo wygłosi pastor David McQueen z kościoła Beltway Park z Texasu. Zabierzcie ze sobą swoich przyjaciół i bądźcie z nami na naszym niedzielnym nabożeństwie.

Przyjaciel potrzebny od zaraz

W najbliższą niedzielę startuje nasza nowa seria PRZYJACIEL POTRZEBNY OD ZARAZ – zabierz ze sobą swoich przyjaciół i bądź z nami koniecznie.

Wyjazd do Izraela

W lutym 2020 planujemy wspólny wyjazd KDM do Izraela. Już dzisiaj zacznij przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia. Wkrótce więcej szczegółów.

Tydzień spotdomów

Kolejny tydzień Spotdomów, czyli spotkań w domowym zaciszu w mniejszych grupach. Znajdź czas i dołącz do przyjaciół, by wspólnie cieszyć się obecnością dobrego Boga poród nas.

Najbliższe nabożeństwo

Najbliższe nabożeństwo 16 lutego zamyka cykl kazań na temat relacji. Słowo będzie głosić małżeństwo Filip i Marta.