Select Page

Kościół

Życie Razem

 

Kościół to coś więcej, niż niedzielny poranek.
Kościół to przeżywanie razem życia, budowanie relacji, wzajemna troska i pomoc w podróży w kierunku Boga.

Parapetówka i DNA

KdM Dzieciaki

Małe grupy

KdM Juniorzy

Zespoły

Młodzi

Rozmowa w kameralnych warunkach przy kawie, herbacie i ciastku.

Witaj

Parapetówka

Parapetówka to pierwsze z cyklu 3 spotkań, na którym rozmawiamy o tym kim jesteśmy, co robimy i dlaczego. To świetna okazja, by poznać naszych liderów, porozmawiać z nimi o zasadach naszej wiary i funkcjonowaniu kościoła.

 

Kim jesteśmy

DNA I | DNA II

Każde miejsce ma swoją kulturę i wartości, według których żyje. DNA to kolejne dwa spotkania po Parapetówce, na których rozmawiamy o naszych wartościach. Podczas tych spotkań odkryjesz, jak możesz stać się częścią naszej KDMowej rodziny i poznasz możliwości służenia innym. W kościele miejsce jest dla każdego.

 

Podoba Ci się nasza atmosfera, ale wciąż masz wiele pytań? Zapraszamy na DNA.

Małe grupy odbywają się z różną często-tliwością w różnych lokalizacjach.

Relacje

Małe grupy

Ponieważ jesteśmy rodziną, chcemy zacieśniać więzi, poznawać się lepiej i być dla siebie wsparciem. Małe grupy to tematyczne spotkania w mniejszym gronie osób. Jest to niezmiernie ważna część naszego życia i zachęcamy wszystkich, którzy nazywają KDM swoim domem, aby byli częścią małych grup. Dzięki nim poznajemy się lepiej, zawiązujemy przyjaźnie i tworzymy prawdziwą wspólnotę.

 

Zaangażuj się

Zespoły

Jeśli pragniesz mocniej przeżywać więź z Bogiem i ludźmi, zachęcamy Cię do dołączenia do jednego z zespołów będących częścią KdM. Wykorzystaj swoje talenty podczas przygotowania nabożeństw, modlitwy, uwielbienia, pracy z dziećmi, lub prowadzenia kawiarni.

Nasze zespoły: Atmosfera (witanie i obsługa nabożeństwa) | Kawiarnia | Media | Uwielbienie | KDM Dzieciaki | Tłumaczenia | Relacje | Modlitwa

Dołącz do nas! Zostań częścią jednego z wielu zespołów tworzących KDM.

KDM Dzieciaki

Dzieci nie są przyszłością kościoła, dzieci są kościołem! Dlatego inwestujemy w nasze kochane maluchy. W każdą niedzielę podczas kazania dzieci w wieku 3-7 lat mają zapewnione zajęcia, podczas których poznają Boga i od najmłodszych lat uczą się budować z Nim więź.

KdM Młodzież

Info wkrótce..

OVER.

Info wkrótce..

zapraszamy

Przyjdź w najbliższą niedzielę na nabożeństwo

Nabożeństwo z programem dla dzieci: 10:00

Nabożeństwo z tłumaczeniem na język angielski:   11:00

Zaplanuj wizytę

ul. Berka Joselewicza 28, Kraków

Można skorzystać z parkingu na końcu ulicy. Brak opłat za parkowanie. Wystarczy zgłosić chęć wyjazdu osobom przy drzwiach wejściowych do kawiarni Spotkawie.

Pakiet powitalny

Każda nowa osoba otrzymuje pakiet powitalny, w którym znajduje się krótki informator o kościele KdM, a także kupon na darmową kawę lub herbatę. Na miłośników łakoci czeka powitalna krówka lub czekoladka.

Dzieci

Jeśli masz dzieci w wieku przedszkolnym nie musisz się obawiać. Zaopiekujemy się nimi. Na miejscu jest też pokój z mnóstwem zabawek i książeczek, gdzie można miło spędzić czas z maluchem.