Select Page

Media

Oglądaj

Kazania

Poznaj nas

Zdjęcia

Nabożeństwo

 

Centralną częścią naszego tygodnia jest niedzielne nabożeństwo. Od 2021 roku spotykamy się o 10:00 lub 11:30, by wspólnie modlić się i uwielbiać naszego Boga, Jego Syna i Ducha Świętego.

Kazanie

 

Słowo każdej niedzieli kieruje do nas nie tylko pastor Zbigniew, ale także wyznaczone przez niego osoby: pastor Magda, pastor Filip, pastor Marta, pastor Andrzej.

Uwielbienie

 

Integralną częścią każdego nabożeństwa jest uwielbienie Boga poprzez śpiew i modlitwę. To także okazja, by wyrazić swój entuzjazm i radość z obcowania ze Stwórcą.

Spotkawie

 

Czas przed i po nabożeństwie można przyjemnie spędzić w kawiarni Spotkawie, która przylega do sali, w której się modlimy i uwielbiamy naszego Ojca. To także okazja na poznanie nowych osób i porozmawiania w różnych językach.

Chrzest

 

Wielkim i niezwykle radosnym wydarzeniem w życiu naszego kościoła jest chrzest. Cieszy nas każdy, kto podejmuje decyzję, aby bezgranicznie oddać się Jezusowi i podążać jego ścieżkami.

Dzieci

 

Pragniemy, aby dzieci od najmłodszych lat uczestniczyły w życiu kościoła. Chcemy także, by rodzice mogli w pełni uczestniczyć w nabożeństwie. Dlatego najmłodszych zabieramy do osobnej sali, gdzie mogą bawić się i rozwijać pod okiem doświadczonych opiekunów.

Święta w KdM

 

Święta Bożego Narodzenia to jedne z najważniejszych dni w KdM. Zaparaszamy wówczas w nasze progi nie tylko osoby na stałe związane z naszym kościołem, ale także wszystkich sympatyków, przyjaciół i seniorów, z którymi prowadzimy zajęcia w ciagu całego roku

Akcje i działania
poza kościołem

 

Kościół dla Miasta zgodnie ze swoją nazwą angażuje się w rozmaite akacje i działania na rzecz społeczności lokalnej.