Select Page
Zapraszamy do udziału w wydarzeniu “Podróż RAZEM: edycja męska”, w którym głównym mówca będzie pastor Michał Włodarczyk. Spotkanie odbędzie się w sobotę 10 pazdziernika w godzinach 16:00-18:00 w budynku kościoła.
“Podróż RAZEM: edycja męska” jest spotkaniem przeznaczonym dla mężczyzn, którzy chcą stawać się lepszą wersją samych siebie w każdej dziedzinie życia: rodzinie, pracy lub służbie w kościele. Wierzymy w kluczową rolę mężczyzn w budowaniu potężnego Królestwa Bożego tu na ziemi. Wierzymy, że zostaliśmy wyposażeni we wszystko, co niezbędne do prowadzenia mądrego i odważnego życia, pełnego przygody, które przeżywamy razem.
Potrzebujemy znać liczbę uczestników dla celów organizacyjnych.

Czytaj więcej:

Wydarzenia

Service in English

We are starting services in English at 1pm (13:00) from Sunday, May 9. We invite all willing, regulars and guests.

Dwa nabożeństwa w niedzielę

Od 13 grudnia znów zapraszamy na dwa nabożeństwa. Pierwsze rozpocznie się o godz. 10:00, drugie o 11:30. Z uwagi na wymogi sanitarne koniczna jest wcześniejsza rezerwacja. Transmisja on line: https://live.koscioldlamiasta.pl/

Kurs Alpha

Jeśli masz pytaniana temat wiary i Biblii oraz chcesz szukać na nie odpowiedzi, to zapraszamy na kurs Alpha. Śledź na bieżąco ogłoszenia, a już wkrótce pojawi się więcej szczegółów.