Select Page

Message of the week

Magda Marzec | Being Present | KDM English

Listen to our messages on Apple Podcasts, Spotify, and others!

KDM English

Being present.  Present with others.  Present in the moment.  Present with God.  Discover the importance of presence as Pastor Magda Marzec shares at our English service.

Dwa nabożeństwa w niedzielę

Od 13 grudnia znów będą odprawiane dwa nabożeństwa. Pierwsze o godz. 10:00, drugie o godz. 11:30. Na pierwszym zapewniamy opiekę nad dziećmi, a podczas drugiego – tłumaczenie na język angielski. Transmisja on-line będzie nadawana tylko z drugiego nabożeństwa o godz. 11:25 na https://live.koscioldlamiasta.pl/ 

Czytaj więcej:

Wydarzenia

Nabożeństwo on-line

Zapraszamy na nabożeństwo w każdą niedzielę o 11:00

Od września 2020 roku wracamy do nabożeństw w naszym kościele przy ulicy Berka Joselewicza 28 w Krakowie. Jeśli jednak nie możesz być z nami, wciąż dostępna będzie transmisja online. Link tutaj.

Czytaj więcej:

Wydarzenia

Najbliższe nabożeństwo

Niedziela – pyszne śniadanie w kawiarni SPOTKAWIE, relacje, wspólne uwielbienie, Boże Słowo, modlitwa, dużo radości – to wszystko czeka na Was już w najbliższą niedzielę w KDM. Do zobaczenia z samego rana!

Czytaj więcej:

Wydarzenia

Niedziela z gościem

Pastor David McQueen w najbliższą niedzielę w KdM. Zabierzcie ze sobą swoich przyjaciół i bądźcie z nami na naszym niedzielnym nabożeństwie pełnym Bożej obecności, uwielbienia, Jego Słowa, modlitwy i czasu na budowanie relacji. To będzie dobry dzień!

Czytaj więcej:

Nabożeństwa

Przyjaciel potrzebny od zaraz

W najbliższą niedzielę 23 lutego startuje nasza nowa seria PRZYJACIEL POTRZEBNY OD ZARAZ. Zabierz ze sobą swoich przyjaciół i bądź z nami koniecznie.